Merak Ettikleriniz

Motto Fresh, meyve çeşitleri, meyvelerin faydaları, hangi mevsim hangi meyve tüketilmeli gibi merak ettiğiniz konularla ilgili bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Motto Fresh markası ile yurt dışına ihraç edilen meyve ve sebzeler; Adana, Konya, Isparta, Niğde, Karaman, Hatay, Malatya, Bursa, Tarsus, Toros Dağları ve Çukurova’nın bereketli topraklarından hasat edilmektedir.

Motto Fresh olarak; Anadolu’nun verimli topraklarında lezzetlenen elma, armut, çilek, şeftali, kayısı, erik, kivi, limon, greyfurt, portakal, mandalina, üzüm ve havuç gibi meyve ve sebzeleri ihraç ediyoruz.

Adana başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde ve Toros Dağları çevresinde yetiştirilen taze meyveler Dubai, Malezya, Maldivler, Hindistan, Singapur ve Umman gibi dünyanın dört bir yanındaki ülkelere ihraç edilmektedir.

Hasat edilen ürünler önce soğuk hava depolarına alınıyor, burada özenle seçildikten sonra paketlenerek ihracata hazır hale getiriliyor.

Motto Fresh, taze ve sağlıklı meyve ve sebzeleri uluslararası standartlarda paketleyip yurt dışına ihraç etmektedir. Temel felsefesi, müşteri memnuniyetini artırarak pazardaki payını artırmaktır.

Hemen Teklif Al
copyright © 2023 · motto fresh · tüm hakları saklıdır.