Nar

‘Çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bin tane’ diye bilmecelere konu olan nar, içeriğindeki vitaminlerle tam bir sağlık kaynağı. Antioksidan içeriği en yüksek meyvelerden biri olan nar, doğal bir kalp ilacı olarak bilinir. Kalp ve damar hastalıklarına karşı koruma kalkanı sağlayan nar, kan dolaşımını hızlandırır, dokulara yeterli miktarda kan ve oksijen ulaştırarak kalp krizi ve kolesterole karşı vücudu korur.

Bağışıklığı güçlendirip vücudun enfeksiyonlarla savaşmasını sağlayan nar, kanser ve diyabete karşı da etkilidir. Sindirim rahatsızlıklarına karşı da tam bir şifa kaynağı olan nar, bağırsakların düzgün çalışmasına sağlar, şişkinlik ve kabızlık problemlerinin önüne geçer.

Motto Fresh olarak enfes tadıyla ağızlarınızı sulandıran nar ürünlerimizi en yüksek lezzetle sofralarınıza kadar ulaştırıyoruz.

Narda Bulunan Vitaminler

A, C, K, B

Nar Ürün Takvimi

Ocak
Şubat
Mart
Nisan
Mayıs
Haziran
Temmuz
Ağustos
Eylül
Ekim
Kasım
Aralık

Teklif Al

Motto Fresh, pazarlamasını yaptığımız meyve çeşitleri, meyvelerin tedarikinden paketlenip müşterilere ulaştırılmasına kadarki süreçle ilgili aşağıda bulunan İletişim Formu’nu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ad - Soyad:

Telefon:

E-Posta:

Konu:

Mesaj:

Hemen Teklif Al
copyright © 2023 · motto fresh · tüm hakları saklıdır.