Hakkımızda

MOTTO FRESH GIDA TARIM İTH. İHR. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ

Ana şirketimiz olan Elçiçek Ticaret Sebze ve Meyve Alım Satımı ve İhracatı firması 2006 yılında kuruldu. Tarım ürünleri üretiminin yanı sıra meyve-sebze ihracatında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde 2022 yılında ise ihracat odaklı olarak Motto Fresh Gıda Tarım İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti kurulmuştur.

Elçiçek Ticaret Sebze ve Meyve Şirketi’nin tecrübeleri doğrultusunda ulusal ve uluslararası pazara taze meyve tedariği yapan Motto Fresh, Türkiye’nin Adana ili ve Toros Dağları’nın çevresinde yetiştirilen taze meyveleri Dubai, Malezya, Maldivler, Hindistan, Singapur ve Umman gibi dünyanın dört bir yanındaki ülkelere ihraç etmektedir.

Firmamız ihraç edilen ürünlere müşterilerimizin isteği ve memnuniyeti doğrultusunda özel bir önem verilmesi ve kalitenin ciddi bir şekilde kontrol edilmesi gerektiğine inanmaktadır. Bu amaçla müşterilerimize kusursuz ürün sunabilmek ve ürünlerin tat, görünüş ve raf ömrünü arttırmak için kalite kontrollerini uzman kadrosuyla yaparak gerekli özeni göstermektedir. Ürünlerimiz standartlarına uygun paketleme, ambalajlama yapılarak; frigofrik araçlarla yurtdışı pazarlarına sunulmaktadır.

Türkiye’nin tecrübeli ve sertifikalı üreticilerinden temin ettiğimiz elma, kiraz, nar, kayısı, çilek, incir, üzüm, şeftali gibi meyveler modern soğuk hava tesislerinde depolanmakta, yine aynı yerlerde bulunan paketleme tesislerde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda paketleme yapılarak belirtilen adreslere güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Tüm ürünler müşterilerimizin isteğine bağlı veya karton kutular içerisinde müşterilerimize sunulmaktadır. Müşterilerimiz arasında taze meyve ve sebze toptancı firmaları, süpermarket zincirleri ve hoteller bulunmaktadır.

Şirketimizin başarıya ulaşmasında en önemli etken müşterilerimizin memnuniyeti, kaliteye, güvene, sağlığa ve hijyene verdiği önemdir. Bu öğeler geleceğe yönelik hem güvencemiz hem de ışığımızdır.

Şirket Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti, Güven, Kalite, Sağlık Hijyen

Hemen Teklif Al
copyright © 2023 · motto fresh · tüm hakları saklıdır.