Motto Fresh, Sağlıklı ve Taze Meyve Motto Fresh’te

Elçiçek Ticaret tarafından 2022 yılında ihracat amacıyla kurulan Motto Fresh, kısa sürede taze meyve ihracatında aranılan isim olmayı başardı.

Adana merkezli olarak hizmet veren Motto Fresh, Adana başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli yerlerinde üretilen taze ve sağlıklı meyveleri yurt dışına ihraç ediyor. Anadolu’nun verimli topraklarında lezzetlenen elma, armut, çilek, şeftali, kayısı, erik, kivi, limon, greyfurt, portakal, mandalina, üzüm ve havuç gibi meyve ve sebzeler Dubai, Malezya, Maldivler, Hindistan, Singapur ve Umman gibi dünyanın dört bir yanına gönderiliyor.

Birinci kalite ürünleri ihraç eden firma, böylece müşteri memnuniyetini artırıp her geçen yıl portföyünü genişletmeyi amaçlıyor. Bu amaçla müşterilere kusursuz ürün sunabilmek ve ürünlerin tat, görünüş ve raf ömrünü arttırmak için kalite kontrollerini uzman kadrosuyla yapan firma, uluslararası standartlarına uygun paketleme ve ambalajlama yapıp frigofrik araçlarla yurtdışı pazarlarına sunuyor.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteye, güvene, sağlığa ve hijyene büyük önem veren Motto Fresh, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da pazardaki payını artırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edecek.

Blog
Meyve ve Sebzelerin Besin Değerleri
Detaylı incele

Blog
Kışın Hangi Meyve ve Sebzeler Tüketilmeli?
Detaylı incele
Hemen Teklif Al
copyright © 2023 · motto fresh · tüm hakları saklıdır.